Dodavatel speciální techniky a služeb

Kamerové systémy

Instalace komplexních kamerových systémů

Nejčastěji používaná technika

Naše společnost provádí instalace komlexních kamerových systémů pro soukromé osoby i firmy. Dodávky na klíč od návrhu systému až po jeho realizaci. Cenová hladina dodávaných komponent se řídí pouze přáním zákazníka, my však můžeme navrhnout optimální řešení jak z hlediska ceny tak i technické úrovně. Systémy řešíme pomocí klasických analogových kamer i IP kamer, nebo jejich vzájemnou kombinací. K nahrávání obrazu, případně i zvuku, používáme digitální videorekordéry instalovné do PC, nebo kompaktní DVR. Zákazníkům vyřešíme i připojení pro vzdálené monitorování pomocí internetu.

Digitální videorekordéry - karty do PC

Logo AverMedia
Hybridní záznamový systém pro záznam max 16 videovstupů (PAL nebo IP) a 4 audiosignály. Lze vybavit i 4 alarmovými vstupy a 3 výstupy. Cenově i uživatelsky velmi přívětivý systém.


Logo - Nuuo

Profesionální hybridní systémy s vysokým rozlišením a vysokým počtem obr./sek. Systém lze kdykoliv rozšířit ze 4 kamerových vstupů až na 64 analog.vstupů pouhým dokoupením další karty. Systém umožňuje nahrávat záznam i se zvukem ve vysoké kvalitě. Integrace připojení analogových kamer, IP kamer, webserverů a otočných kamer PTZ do jednoho systému, až 64kamer. Stačí dokoupit licenci pro IP kamery a můžete provozovat např. 4 analogové kamery a 8 IP kamer v jednom systému. Možnost zobrazení na 2 monitorech.

Nuuo

Digitální videorekordéry kompaktní

Logo - Pinetron

Profesionální 16-ti kanálový digitální videorekordér postavený na operačním systému Linux. Velmi tiché DVR s zpracování obrazu kompresí MPG4. PDR-M5016Pro má 16 video vstupů, 16 audio vstupů a 16 alarmových vstupů. Samozřejmostí je USB 2.0 rozhraní pro připojení jak falsh disků, tak i externích HDD. Nechybí ovládání PTZ kamer s velkým množstvím přenosových protokolů
(Pelco P, Pelco D, ...). DVR je možné plně vzdáleně ovládat i nastavit pomocí klávesnice nebo ethernetu (LAN 10 / 100Mb/s). Obraz z rekordéru lze současně sledovat na TV i VGA monitoru. Jsou možné i varianty se 4 a 8 videovstupy.Logo - Nadatel

SDVR-4500 je jedním s nejlepších MPEG-4 DVR v porovnání jeho kvality a ceny. Díky zkušenostem výrobce tohoto zařízení se podařilo zkloubit klasické funkce bezpečnostního DVR spolu s funkcemi síťového ovládání a využití nejmodernějších kompresních metod pořízeného záznamu MPEG-4. Stabilitu systému zajišťuje nejen jeho stavba (jediná základní deska), ale i operační a souborový systém tohoto DVR a sice RTOS. Jsou možné i varianty s 9 a 16 videovstupy.


Přehled produktů je pouze orientační. Dodáváme celou škálu výrobků i od jiných dodavatelů. Vždy podle potřeby a požadavků zákazníka.


REFERENCE


Námi dodávané videosystémy jsou v provozu v několika pražských hotelích:

Hotel Cirinthia Towers
Hotel Yasmin
Hotel President
Hotel Jalta
Hotel Hilton - technické provozy
Parkhotel Praha
Hotel 987

Průmyslových podnicích:

Arco s.r.o.
Evobus Holýšov
Crystalis s.r.o - plnírna vody

V mnoha provozovnách s výherními automaty a v restauracích.
Zabezpečujeme dodávku videotechniky bezpečnostním agenturám do jimi střežených objektů. Především se jedná o renomovanou bezpečnostní agenturu Special Service International spol. s r.o. a detektivní agenturu Comeflex Consulting s.r.o.

Logo - SSI

 

 


<< zpět

Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet